• +90 (216) 469 45 23
  • sabaozmen@sabaozmen.av.tr

Hakkımızda

Ortaklığımız 1136 sayılı Avukatlık Kanunu'nun 44. maddesi hükümlerine göre "Saba Özmen Avukatlık Ortaklığı" unvanı ile mesleki faaliyette bulunmak üzere 2004 yılında kurulmuştur.


Ağırlıklı olarak Gayrimenkul Hukukunun tüm alanları başta olmak üzere; Kat Mülkiyeti Hukuku, Yönetim Planı Hazırlanması, Yeniden Yapılandırmalar, İnşaat Hukuku, Kamulaştırma Hukuku, İmar Hukuku, Kadastro Hukuku, Orman Hukuku, Kooperatif Hukuku, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kuruluşu, İşlemleri, Danışmanlığı, Devre Mülk ve Devre Tatil Hukuku, Barter ve Mortgage, Yabancılara Taşınmaz Satışına İlişkin Her Türlü Hukuki Danışmanlık Hizmetleri, Banka ve Finans Hukuku, Sermaye Piyasası Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Miras Hukuku, Aile Hukuku, Dernekler Hukuku, Vakıflar Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Tüketici Hukuku, Tahkim ve Dava Hukuku, Sözleşmeler Hukuku konularında her türlü hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.


İstanbul Barosuna kayıtlı ilk avukatlık ortaklıklarından olan hukuk büromuz, kurulduğundan bugüne dek genç ve dinamik kadrosu ile ilkeli, dürüst ve hukuka saygılı olarak Türk hukukuna hizmet etmektedir. Daima hukukun üstünlüğünü ön planda tutan Saba Özmen Avukatlık Ortaklığı, kişi ve kuruluşlara çözüm odaklı hizmet vermekte, bunun yanında ortakları tarafından düzenlenen sürekli yayın ve konferanslar ile de ülkemizde hukukun gelişmesi için çalışmalar sürdürmektedir.

Hakkımızda
ADRES

Erenköy Mah. Ethemefendi Cad. Anzaf Rezidans No:101 D:1 Kadıköy / İSTANBUL

TELEFON

+90 (216) 469 45 23 +90 (216) 469 45 25

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi - Cuma:
9.00 - 18.00